Впроваджуємо інтерактивне обладнання у освітнє середовище

Нещодавно наша команда Elizlabs мала можливість отримати корисну інформацію від компанії Intboard, офіційного представника інтерактивного устаткування в Україні. 

Інтерактивні комплекти устаткування - є необхідністю для сучасної школи. Для створення інтерактивного уроку необхідне спеціалізоване програмне забезпечення та оптимальний набір обладнання. Наприклад, інтерактивна дошка чи панель зможуть зробити навчальний процес більш якісним та цікавим, а також ці інструменти спростять роботу вчителя та сконцентрують увагу учнів. Крім того, інтерактивні дошки сертифіковані і відповідають технічним характеристикам, зазначеним МОН України згідно з Наказом №574 “Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій”. Інтерактивний стіл не залишить байдужим ні одного учня, а також підвищить рівень соціалізації та взаємодії дітей, сприятиме розвитку навичок командної роботи. 

Менеджери компанії Elizlabs отримали повну інформацію про асортимент компанії та процес контролю якості, які пропонує Intboard. Відтепер наші менеджери зможуть підібрати найкраще обладнання для загальноосвітніх шкіл та дитячих садків. Ми вважаємо, що інтерактивні технології в освітньому процесі повинні стати нормою та кроком до успішної реалізації учнів в майбутньому. 

Розвиток та навчання для нашої компанії є пріоритетом!