ElizLabs

Наша команда Elizlabs успішно пройшла корпоративний тренінг

Навчання та розвиток є пріоритетними для нашої компанії, а тому кожного року ми навчаємось та підвищуємо ефективність за допомогою тимбілдингу у гарному місці. Цього літа місцем нашого навчання та відпочинку став TAOR Karpaty Resort & Spa. Атмосфера комплексу дозволила нам пройти навчання та водночас наповнитись енергією Карпат. 

Завдяки корпоративному тренінгу ми отримали цікаву інформацію про психологію спілкування, покращили рівень комунікативних навичок та згенерували багато цікавих ідей для роботи.

Крім базових моделей комунікації та переговорів, ми пройшли практики, які дозволять нам адаптуватися, імпровізувати та бути гнучкими для прийняття правильних рішень. Наші працівники проявили себе як згуртована та винахідлива команда.

 

За допомогою командного психологічного тестування за системою DISC ми дослідили стиль своєї поведінки у спілкуванні, підкреслили переваги та зробили практичні висновки. Тому пам'ятайте, що іноді для розкриття вашого потенціалу потрібні лише вдало підібрані місце, час та люди. Команда Elizlabs бажає і Вам завжди мати можливість гарно відпочивати та постійно навчатися!