ElizLabs

Кабінет хімії "під ключ" від Elizlabs

Новий кабінет хімії може стати для школярів справжнім подарунком та мотивацією у навчанні. Кожне приміщення  це індивідуальний проєкт, над яким працюють менеджери та методисти Elizlabs, щоб забезпечити все необхідне для вчителя та учнів. 

Це один з численних проєктів кабінету “під ключ” від Elizlabs! На фото Ви бачите оновлений кабінет хімії у Чернігівській області.

Команда Elizlabs поставила та встановила весь комплект меблів, а саме лабораторні столи, шафи для зберігання, учнівські столи та стільці. Було підібрано комплекти лабораторного посуду, хімічних реактивів, приладів, колекцій та демонстраційних моделей для кабінету хімії відповідно до сучасних потреб в організації навчального процесу та відповідності Наказу №574/29.04.2020 "Про затвердження типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій".

Також хочемо зазначити, що проєкти Elizlabs  кабінет “під ключ” (крім поставки та монтажу обладнання) можуть включати в себе демонтаж старого обладнання та меблів, ремонтні роботи в кабінеті, встановлення освітлення та інші необхідні роботи. 

Комплексний та професійний підхід до оснащення кабінету — це запорука успіху! Наші працівники завжди дослухаються до побажань навчального закладу щодо вигляду кабінету та знають як найкраще використати виділений бюджет. 

Телефонуйте та отримайте професійну консультацію щодо оснащення будь-якого навчального кабінету! 

+38 097 411 15 98

+38 050 410 63 22