ElizLabs

Elizlabs успішно презентували сучасне обладнання на 12-ій Міжнародній виставці

Наша компанія взяла участь у 12-ій Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти 2021” у м. Київ 26-28 травня 2021 року. Масштабна подія у сфері освіти зібрала разом 583 учасника та кілька сотень відвідувачів. 

Ми особливо вдячні за високий рівень організації компанії «Виставковий Світ» та отриманий диплом “За активну участь та професійну презентацію освітніх та наукових досягнень”. Кожна відзнака для Elizlabs – це додаткова мотивація для розвитку нашої компанії.

На виставці відвідувачів зустрічала наша команда спеціалістів. Ми завжди раді поспілкуватись з усіма представниками навчальних закладів, партнерами та майбутніми клієнтами. Спілкування та консультації є невід’ємною частиною нашої діяльності, адже ми прагнемо забезпечити українські навчальні заклади якісною продукцією та надати необхідну методичну підтримку для швидкого впровадження сучасних технологій у сфері освіти.

Команда Elizlabs приємно вражена величезною кількістю відвідувачів, яких зацікавив наш стенд. Ми отримали безліч позитивних відгуків, вражень та цінний фідбек. Непідробний інтерес представників сфери освіти до сучасного обладнання Elizlabs підкреслює готовність та бажання модернізувати навчальні кабінети в Україні.

Звичайно, справжній магнітом для уваги відвідувачів став 3D принтер власного виробництва від Elizlabs, адже сьогодні 3D моделювання та 3D друк – це необхідність для кожного навчального закладу, який прагне розвивати STEM напрям. Також ми демонстрували моделі виробів, які були надруковані на нашому 3D принтері. Простота використання, стильний дизайн, розроблені методичні рекомендації, приємна ціна та гарантія якості роблять наш 3D принтер найкращим варіантом на ринку України. 

Також, ми презентували набори робототехніки, цифровий мікроскоп, телескоп, цифрові вимірювальні комплекси для фізики, хімії, біології та багато іншого. Elizlabs може забезпечити сучасне обладнання за оптимальними цінами від виробника. Наші комплексні рішення для організації навчального простору та досвід оснащення  кабінетів “під ключ” – це гарантія якості та впевнений крок до модернізації освіти в Україні.

На нашому YouTube каналі, за посиланням, ви можете переглянути відео з виставки