ElizLabs спільно із ФізЦиРа розвиває STEM освіту в США

         Запустили спільний навчальний проект на базі обладнання з фізики виробництва ПрАТ "Електровимірювач" із нашими партнерами, Physical Science Research Associates, https://physcira.com/box/.

         Мета проекту - популяризація фізики в навчальних закладах США, удосконалення STEM освіти. 

         Наше завдання - реалізувати фізику так, як її викладають у Європі та Азії в кожній школі США. Ми прагнемо донести елементи фізики до початкових класів, запровадити повну трирічну програму в середній школі та обширну програму в 9 та 10 класах середньої школи. Ми прагнемо до цієї мети і рухаємось до неї.

         У 2020 році ми рухаємось вперед, впроваджуючи ще кілька програм, які стали можливими завдяки нашим видатним партнерам та прихильникам:

        • Громадські школи округу Seminole штату Флорида розгорнуть програму «Фізика в автобусі», щоб забезпечити фізичну освіту для кожної школи в межах округу, штату та навіть сусідніх штатів. Завдяки команді керівників громадських шкіл округу Seminole, ця неймовірна мрія реалізовується 21 січня 2020 року. Уявіть, що автобус, наповнений інструментами з фізики та експериментами, щодня їздить зі школи до школи, розширюючи можливості для тисяч дітей та забезпечуючи на ходу навчання вчителям.

https://physcira.com/special-bus-brings-fun-physics-experiments-to-florida-students-and-teachers-january-21st/

       • Буде запропоновано законопроект про пілотну програму «Фізика в рамках програми» в штаті Нью-Мексико. Це було зазначено в Програмі освіти року Економічною лабораторією громади з тегом, що "Фізика в середній школі є необхідною умовою економічного розвитку США".

       • Партнерська програма з Державним університетом штату Колорадо, яка забезпечить значний пакет пільг за освіту для викладачів, які займаються фізикою в рамках програми.